Offline

#18 2008-01-07 16:03:56

No_Fear

Użytkownik

1440:90= 16  dolicz jeszcze przerwe na aktualizacje  i dostaniesz set co 2 dzien ja wole co dziennie po 1h

Ostatnio edytowany przez No_Fear (2008-01-07 16:04:36)

Offline

#19 2008-01-07 16:06:18

Ambasador

Administrator

W pomyśle Sweterusa nacisk położony jest najbardziej na to, aby każdy mógł skorzystać z setu.
Analogicznie doba to i tak za mało, żeby każdy mógł użyć runów przynajmniej przez godzinkę.
Gdy jeszcze bardziej zwiększymy czas używalności setu zmniejszymy tym samym liczbę osób,
która mogła by z niego skorzystać. Przez 60min powinno się ukończyć ok 19 wyprawek,
więc reszte można zrobić bez runów, albo zostawić sobie na kolejny raz. Sądze że,
wprowadzenie czasu ,,zerowego,, który akurat pozwoli na zmianę użytkownika,
to dobry pomysł. Także nie 60min a 55 lub ewentualnie 58, to teoretycznie zwiększy
ilość skończonych wyprawek o jedną.

Offline

#20 2008-01-08 00:06:57

Alystin

Użytkownik

Ostatnia wyprawa nie może zacząć się później niż na 5 minut przed równą godziną to chyba jest lepszy wyznacznik do kiedy można trzymać set. 1 minutka na zdjęcie to chyba każdemu wystarczy. Co do leżenia seta chyba każdy może sobie ustawić budzik na 2 minuty przed wzięciem seta i być na niego gotowy. Więc jak leży 5 minut niewykorzystany to łapie pierwsza osoba która tam ma niewykorzystane wyprawy.

Offline

#21 2008-01-08 10:55:37

svether

Użytkownik

Jesli chodzi o kwestie 55 czy 58 minut, to bardziej w zamyśle miałem nastepującą sytuację. Jeśli ktoś bierze godzinę 15-16, to następnej osoby nie obchodzi czy odda 5 minut czy 20 sekund przed 16,00 po prostu punkt 16 set ma być w zk. Czyli jest 15,57 to długej już nie puszczasz, albo oddajesz albo lecisz na krótką.