Forum klanu Bloody Kingdom

Oto nadszedł czas mordu i pożogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Klan
  •  » Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

#1 2008-01-14 02:31:14

--PaniZ--

Użytkownik

Punktów :   

Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

Witajcie , chcę poruszyć temat spraw organizacyjnych w naszym kochanym klanie

Z mojej obserwacji wynika że jeszcze nikt tą sprawą się nie zajął jak dotychczas i coś mi sie zdaje że po klanie pozostała już tylko sama reputacja ,a od wewnątrz zaczynamy "gnić". Tyle dobrze że mamy szczęście klanowe w mierę fajne bo to jeszcze trzyma ludzi przy korycie i nie odchodzą. Trzeba coś z tym zrobić ludzie i wziąść się do pracy.

Piszę ten temat z zamiarem, że ambitni ludzie w naszym klanie będa wrzucać tutaj swoje pomysły, jak ulepszyć nasze warunki bytu w klanie: co zmienić , co dodać , co poprawić i tego typu ważne sprawy...

    Pierwszą sprawą jaka przychodzi mi na myśl to składki.
Skoro szefa chwilowo nie ma to niech inna osoba zajmie się zbieraniem kasy do puli klanowej. Uzgodnione jest bodajrze 1000pr na tydzień i od poniedziałku dobrze by było zacząć pobierać właśnie tą kwotę. Proponuję żeby robił to nasz zastępca.

    Druga sprawa to zakup itemów klanowych i tutaj akurat do głowy przychodzi mi kilka pomysłów.
1. W związku z zaniedbaniem składek i pobieranych przez długi okres tylko 300pr/tyg. można by spróbowac spróbowac zarobić na handlu troche bonusowych funduszy. Mogłoby to wyglądać np tak że wytypujemy po 2 osoby do każdej dziedziny handlu (broń, zbroje, biżuteria , wyprzedarze) aby łowiły okazje na rynku i poprzez zakup za pr klanowe a następnie sprzedarz za odpowiednią sumę zarabiały prki dla klanu. Zapłatą mogłoby być dla tych osób np 10% zysków.

2. Można by wytypować również osoby, które będa szukały na rynku i starały się o zakup itemów potrzebnych dla naszego dalszego rozwoju. Napewno są to itemy związane w tej chwili z ulepszeniem runicznej kurtki , oraz amuletu sztuki obniżającego radykalnie wpływy... Przydałyby się także bronie 1h dodające dużo do starystyk , np. imperator... Osoba zajmująca się tym dostanie np bonus od zakupu 5% dla siebie.


To narazie tyle wstępnego mojego wywodu Jak przyjdzie mi znowu coś na myśl ciekawego to się podzielę znowu. Jak narazie proszę o waszą wypowiedź co do powyższego oraz przedstawienie własnych pomysłów na ożywienie organizacji w naszym Krwawym Królestwie.

Offline

 

#2 2008-01-14 03:26:24

Alystin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

1. No dobra wypatruje okazje według mnie. Osoby z pr-kami nie ma i jaką mam gwarancje że jak zakupie dany itemek to zostanie mi zwrócone?
Wyjściem byłby podział kasy klanowej przez kilka zaufanych osób które się orientują co jest okazją a co nie i do których można się zwracać z propozycjami.

2. Poza tym warto zrobić jakiś spis powszechny setów lub części setów co kto ma. W ten sposób wiadomo do kogo się zwrócić o pożyczenie brakującego elementu bądź krótkotrwałe wypożyczenie całego setu na jakiś atak lub expedycje.

Offline

 

#3 2008-01-17 20:50:46

Asscarrow

Użytkownik

Punktów :   

Re: Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

1. To nazywa się PUSH.
2. Czy uważasz, że dobrze aby ktoś z klanu zarabiał na pozostałych klanowiczach? Czyli te 5% moim zdaniem odpada. Przydałby nam się Nie D.Imperatory ale raczej Dobre Klanu =)

Offline

 

#4 2008-01-17 22:16:43

Vitoren

Użytkownik

Punktów :   

Re: Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

1. Nowy Lider(Ambasador niedostepny od kilku dni)

Offline

 
  • Index
  •  » Klan
  •  » Organizacja w Krwawym Królestwie - nowy początek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samurayz.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl