Forum klanu Bloody Kingdom

Oto nadszedł czas mordu i pożogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-01-19 12:49:00

--PaniZ--

Użytkownik

Punktów :   

Zakup Runicznych gaci

Mam info że niedługo pojawią się w sprzedarzy Runiczne Spodnie. Myślę że warto by było wykorzystać tą okazję i spróbować je zakupić. Jeśli zrzucilibyśmy się każdy po 10k to dalibyśmy radę je napewno zgarnąć. Proszę wypowiedzcie się czy ten pomysł byłby realny... ?

Offline

 

#2 2008-01-19 12:52:53

Nutria

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

trzeba to przemyslec chociaz wydaje mi sie to bardzo trafne to nie wiem czy nie lepiej kupic ring łatwosci

Offline

 

#3 2008-01-19 13:12:04

svether

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

Nie ma sensu. Ostatnio już w paranoję się przeradza ta gonitwa za szczęściem, Owszem jest ważne, ale mamy runiczny set, sporo biżuterii, starczy. Jest wiele innych rzeczy, z którymi stoimy znacznie gorzej. Musimy skompletować łatwość, klanowy set ofensywny, powoli zacząć myśleć o elastyku pod ekspedycje. Runiczne spodnie to zakup zupełnie zbędny i jestem temu absolutnie przeciwny.

Offline

 

#4 2008-01-19 13:35:11

Rademenes

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

a mnie po prostu na taki zakup nie stac

Offline

 

#5 2008-01-19 13:54:47

KaradhaR

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

Rademenes ja jestem w takiej samej sytuacji nie mam na zbyciu 10k które mógłbym wydać na runy a moim zdaniem łatwość jest chyba trochę ważniejsza

Offline

 

#6 2008-01-19 14:15:15

AgentSpecnazu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

Niom moje długi rosną i rosną również mnie nie stać 10K to jednak trochę jest a moi pożyczkodawcy już mi marudzą. Co do łatwości przydała by się bardziej

Offline

 

#7 2008-01-19 16:16:14

posniak1

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

też uważam za zbędny ten zakup powinniśmy kupić łatwość

Offline

 

#8 2008-01-19 20:11:28

Helpotus

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zakup Runicznych gaci

ten tego. jako wlasciciel spodenek, uwazam, ze obecny system zapisow jest calkiem dobry (problem pojawi sie gdy zwiekszy sie liczba czlonkow klanu). na tym etapie gry 10k to duzo, nawet bardzo, nadal trzeba ladowac w staty... zreszta mi za gatki proponowano jastrzebi, d.lowiecka i d.ak - nie wzialem, te spodnie sa irracjonalnie drogie, nawet na r3 kosztuja ponad 250k.
uwazam ze w blizszej perspektywie bardziej przydatna inwestycja bedzie latwosc i elastyk.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwery-emergency4.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.samurayz.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.senior.pun.pl